Nowa wersja Hicron System Monitoring Tool

Kopiuj tekst

Hicron prezentuje

Nowa wersja Hicron System Monitoring Tool

Hicron wdrożył nową wersję narzędzia Hicron System Monitoring Tool,  służącego monitoringowi systemów SAP swoich klientów. W wersji 1.5  wprowadzono szereg funkcji sprzyjających proaktywnej kontroli systemów  oraz automatyzacji tych procesów.

Hicron System Monitoring Tool (HSMT) został uruchomiony na początku 2016  roku i objął swoim zasięgiem wszystkich klientów zdalnej administracji  systemami SAP. To autorskie narzędzie będące elementem proaktywnego  monitoringu umożliwia odpowiednio wczesne wykrywanie nieprawidłowości w  działaniu środowiska SAP. W ostatnim czasie Hicron wydał kolejną wersję  (HSMT 1.5) wzbogaconą o kilka dodatkowych funkcjonalności.

Wersja 1.5 to kolejny etap rozwoju narzędzia, który jest podyktowany  oczekiwaniami klientów. Wprowadziliśmy między innymi klasyfikację  rodzajów i liczby shortdump’ów (tzw. krótkich zrzutów), których duża  liczba (danego rodzaju) może świadczyć o problemach w systemie;  usprawnienia obejmują także automatyzacje w wyszukiwaniu pomocnych  informacji w bazach wiedzy dotyczących błędów. Rozbudowaliśmy  konfigurację priorytetyzacji zdarzeń, co wspiera nas i naszych klientów w  klasyfikacji ważności poszczególnych incydentów, dzięki czemu klient  nie otrzymuje nadmiernej liczby powiadomień. Nowości dotyczą również  rozbudowanej konfiguracji dotyczącej monitorowania zadań w tle, czy  rozszerzenia funkcjonalności o kolejne bazy danych – mówi Daniel Nowak,  Solution Architect HSMT.

Wersja 1.5 to kolejny etap rozwoju narzędzia, który jest podyktowany oczekiwaniami klientów. Wprowadziliśmy między innymi klasyfikację rodzajów i liczby shortdump’ów (tzw. krótkich zrzutów), których duża liczba (danego rodzaju) może świadczyć o problemach w systemie; usprawnienia obejmują także automatyzacje w wyszukiwaniu pomocnych informacji w bazach wiedzy dotyczących błędów. Rozbudowaliśmy konfigurację priorytetyzacji zdarzeń, co wspiera nas i naszych klientów w klasyfikacji ważności poszczególnych incydentów, dzięki czemu klient nie otrzymuje nadmiernej liczby powiadomień. Nowości dotyczą również rozbudowanej konfiguracji dotyczącej monitorowania zadań w tle, czy rozszerzenia funkcjonalności o kolejne bazy danych
.

Daniel Nowak, Solution Architect HSMT

Integracja z systemem zgłoszeń Hicron Service Portal pozwala klientom na  bieżącą kontrolę działania systemów tworząc spójne i pełne rozwiązanie  zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa i wydajności. Narzędzia są  skonfigurowane tak, aby klienci otrzymywali wyłącznie te informacje o  dostępności systemów, które są dla nich istotne.

Ważną funkcją HSMT jest automatyzacja procesów zgłoszeń dzięki czemu  potencjalne problemy są jak najszybciej rozwiązywane i trafiają do  odpowiedniego specjalisty z zespołu BASIS. Narzędzie klasyfikuje  zgłaszane błędy i w momencie gdy określone progi zostaną przekroczone,  automatycznie zakłada stosowne zgłoszenie.
Administrując wieloma  systemami naszych Klientów potrzebujemy narzędzi, które maksymalnie  ułatwią nam pracę i pozwolą proaktywnie reagować na incydenty w  systemach. W myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć” jesteśmy w  stanie przewidzieć symptomy problemów z dostępnością i zareagować na nie  zanim się pojawią – mówi Michał Sarna, manager BASIS.

Ważną funkcją HSMT jest automatyzacja procesów zgłoszeń dzięki czemu potencjalne problemy są jak najszybciej rozwiązywane i trafiają do odpowiedniego specjalisty z zespołu BASIS. Narzędzie klasyfikuje zgłaszane błędy i w momencie gdy określone progi zostaną przekroczone, automatycznie zakłada stosowne zgłoszenie.
Administrując wieloma systemami naszych Klientów potrzebujemy narzędzi, które maksymalnie ułatwią nam pracę i pozwolą proaktywnie reagować na incydenty w systemach. W myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć” jesteśmy w stanie przewidzieć symptomy problemów z dostępnością i zareagować na nie zanim się pojawią.

Michał Sarna, manager BASIS.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Nowa_wersja_HSMT.pdf

pdf | 423 KB

Pobierz
Nowa_wersja_HSMT.doc

doc | 92,5 KB

Pobierz
pic_alex_knight.jpg

grafika | 1,06 MB

Pobierz

Hicron oferuje pakiety szybkich wdrożeń Business Intelligence

Współczesny biznes obraca coraz większymi wolumenami danych, w których mogą być ukryte cenne informacje. Trendy rynkowe, możliwe oszczędności czy wskazówki strategiczne mogą ujrzeć światło dzienne dzięki Business Intelligence: analityce biznesowej, która wspiera planowan